top of page
SLIDE1CHARGE.png

ÚVOD

Spoločnosť Create Value s.r.o. sa zaoberá inovatívnymi technológiami v oblasti zelených energií, no predovšetkým sa zameriava na podporu projektu rozvoja elektromobility medzi obyvateľmi sídlisk resp. parkovísk obytných zón.

V spolupráci so záujemcami o nákup elektromobilu, s mestskými úradmi, predajcami elektromobilov, správcami bytov, developermi, či firmami zainteresovanými o nákup firemných elektromobilov, rozširujeme možnosti nabíjania elektromobilov na sídliskách, pre vodičov elektromobilov žijúcich na sídliskách bez vlastnej garáže.

Bez zabezpečenia možnosti nabíjania elektromobilu v nočných hodinách či v včase mimo bežnej prevádzky bude rozvoj elektromobilov značne obmedzený, resp. závislý iba od siete rýchlonabíjacích staníc, pričom to sťažuje komfort užívania elektromobilu pre jeho vodiča.

A práve preto sme tu pre vás my …

team Create Value s.r.o.

shutterstock_1860100669.jpg
ÚVOD

PONUKA

Zabezpečujeme inštaláciu, správu a servis nabíjacej stanice na parkovacie miesto, ktoré nám záujemca pomôže vybrať, či zabezpečiť komunikáciu pre vybavenie súhlasov s inštaláciou nabíjacej stanice.

Parkovacie miesta môžu byť v osobnom vlastníctve, či prenájme so súhlasom na zriadenie inštalácie. Prípadne parkovacie miesta odkúpime. Odkúpené parkovacie miesta ponúkame do užívania bezplatne, s podmienkou pravidelného nabíjania, resp. min.mesačného odberu el.energie.

Nákup nabíjacej satnice vykonáme my na vlastné náklady. Inštalácia nabíjacej stanice je za spoluúčasti záujemcu o parkovacie miesto, kde si so záujemcom rozdelíme náklady, kde Vy sa podieľate na inštalácii vo výške 500 EUR a zostávajúca časť inštalčných nákladov je na našej strane. 

Cena za spotrebovaný kW el.energie je daná dodávateľom el.energie.

Nabíjacia stanica je v našom vlastníctve a preto znášame náklady na poistné, správu, servis a revíziu. Záujemca nemá s nabíjacou stanicou žiadne náklady, iba má rezervovaný stojan s nabíjaním pre jeho vlastný elektromobil.

Nabíjacia stanica je ovládaná cez RIFID kartu, či mobilnú aplikáciu. Vyúčtovanie a fakturácia nákladov je zasielaná na email.

PONUKA
BACKGROUND%20GREEN_edited.png

CENY

Nabíjacia stanica 22 kW ………………………...... .0,00 EUR

Stojan ……………………………………………………... 0,00 EUR

Inštalačné náklady ……………………………..... 500,00 EUR

Cena spotrebovanej el.energie ………....0,30 EUR za kW

Nie sme platcami DPH (ceny sú uvedené bez DPH).

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať

na email: info@createvalue.sk

CENNÍK

REZERVÁCIA NABÍJACIEHO STOJANA

Mám záujem o inštaláciu / rezerváciu nabíjacieho stojana v okolí miesta môjho bydliska:

Týmto poskytujem súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov v zmysle zákona o ochrane osobných údajopv č.18/2018 Zz, za účelom spracovania mojej požiadavky a zároveň súhlasím s týmito podmienkami:

Ďakujeme za záujem, čoskoro Vás budeme kontaktovať.

DOKUMETY
bottom of page